TWIST & TAKE BLENDER

TWIST & TAKE BLENDER

L5,990.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Description

Shop tv ju prezanton blenderin elegant te frutave dhe te perimeve me tehe jashtëzakonisht të mprehtë dhe buton për të kontrolluar me shpejtësi dhe lehtësi grirjen .
Copëtoni dhe bluani frutat, perimet, , bajamet vetëm me një buton.
Eshtë një paisje kuzhine e cila ju ndihmon të kurseni kohë dhe energji në kuzhinë. Ajo përfshin një numër proçesesh si copëtimin, bluarjen dhe pure,lengje frutash
Ushqime plotë kalori dhe fëmija juaj do ti adhurojë

Gjatë grirjes ajo do të ruaj të gjitha vlerat ushqyese të produkteve ushqimore, ruan kaloritë dhe shijen e tyre.