SET THIKASH QERAMIKE

SET THIKASH QERAMIKE

L3,490.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Description

ShopTv ju prezanton Setin e thikave qeramike te cilat vijne me nje cmim oferte.
– Jane thika qeramike te cilat ne perdorim nuk leshojne substanca te demshme si prsh: ( nxirja e molles pasi e prisni)
– Seti perfshin tre thika te madhesive te ndryshme (thike per mishin, per buken dhe e treta per perdorim te perditshem)
-Dhurate: Nje qeruese per frutat dhe perimet, dhe mbajtsja e thikave