KREMI GOLD

L3,990.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Description

ShopTv ju prezanton Kremin Gold i cili vjen me nje cmim oferte.
– Kremi eshte antirudhe, antioksidant dhe hidratues i pershtatshem per cdo lloj lekure.
– Ari është përdorur në kozmetikë, sepse ai rigjeneron dhe stimulon aktivitetin e qelizave nga radikalet e lira (efekti antioxidant).
– Me aromen e tij te mrekullueshme ju dhuron kenaqesi dhe mireqenie.