KREM ANTICELULIT

KREM ANTICELULIT

L5,990.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Description

Shop Tv ju paraqet Kremin Anticelulit. Eshte koha qe te fillojme te merremi pak me veten tone.
Ti perkushtohemi pak trupit tone.
Te largojme celulitin dhe lendet toksike qe ne kemi mbledhur gjate dimrit.
Eshte e qarte qe celuliti na shqeteson te gjithave.
Ai eshte nje semundje e rendomte qe prek ne perqindje te madhe femrat. Kremi anticelulit ju mundeson te keni nje trup te persosur brenda 1 jave duke e aplikuar kremin cdo dite . Depërton direkt ne lekure për rezultate të shpejta , dhe ka vetem perberes bimore . Sasia 500 ml