KOZMODISKU

KOZMODISKU

L2,490.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

SKU: 7 Category:

Description

Shop TV ju prezanton kozmodiskun ,i cili është mjet i thjeshtë dhe efektiv, i testuar klinikisht, i cili zvogëlon deri në 90% dhe eleminon dhembjen e shpinës… pershtatet per femra dhe meshkuj dhe ka veti :
Qetësim i dhembjes së shpinës gjatë përdorimit
-Veti terapeutike
– I rehatshëm
-Elastik -Praktik në përdorim (edhe poshtë rrobave) – Përshtatet me lehtësi
– Lehtëson dhembjet e qafes
-Parandalon krijimin e dhembjes së shpinës…

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOZMODISKU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *