CUDDLE UPPETS

///CUDDLE UPPETS

CUDDLE UPPETS

L2,790.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

 

Categories: ,

Description

 

Shop Tv ju prezanton Batanijen per femije e cila vjen me nje cmim oferte kudo qe ndodheni.Një lodër unike fëmija juaj do të luajë me te ditën dhe natën .
– Dhurata perfekte per femijet tuaj ,është një batanije e butë. CuddleUppets është lodër e përkryer për djemtë dhe vajzat!