BATANIJE/JASTEK PER FEMIJE

//BATANIJE/JASTEK PER FEMIJE

BATANIJE/JASTEK PER FEMIJE

L4,990.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Category:

Description

ShopTv ju prezanton dhuraten e duhur per femijet tuaj.
– Batanija dhe jasteku me personazhin e tyre te preferuar
– Permasat e batanijes: 160×100 cm
– Permasat e jastekut: 35x35x10 cm