BATANIJE ELEKTRIKE

BATANIJE ELEKTRIKE

L8,990.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Description

Shop Tv ju prezanton me batanijen elektrike e cila do ju siguroje ngrohtesine dhe rehatine e nevojshme per keto dite te ftohta dimri
-mund ta lani sa here te doni
-material i perbere nga gezof i bute polar
-mbrojtje per mbinxehje
-ekran tregues led
-3 nivele temperature