BASTUNI PORTATIV

//BASTUNI PORTATIV

BASTUNI PORTATIV

L4,490.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Category:

Description

Shop Tv ju prezanton Bastunin praktik Canestrong i cili vjen me nje cmim oferte kudo qe ju ndodheni.
-Eshte portativ dhe lehtesisht i cmontueshem.
-Ka 5 pozicione dhe pershtatet ne cdo lloj terreni.
-Ndricon rrugen tuaj me nje llampe LED duke ju dhuruar siguri ne cdo rrethane.