Toggle Nav
My Cart

THIKA PROFESIONALE & EGG CRACKER

37,990 LEK
Ka gjendje
SKU
THIKA PROFESIONALE & EGG CRACKER

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

ShopTv ju prezanton paketen oferte ne te cilen perfshihen dy produkte:
- Thika profesionale me lime 
dhe 
- Paisja multifunksionale per vezet, "Eg Cracker", e cila sherben per thyerjen dhe rrahjen e vezes ne menyre komode.

Write Your Own Review
You're reviewing:THIKA PROFESIONALE & EGG CRACKER
Your Rating

Marka te njohura