Toggle Nav
My Cart

THARESE RROBASH

14,490 LEK
Ka gjendje
SKU
THARESE RROBASH

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

ShopTv ju prezanton Tharesen e rrobave e cila vjen me nje cmim oferte.
- Than rrobat tuaja ne menyre te shpejte dhe efikase
- Lehteson hekurosjen e metejshme te rrobave
- Me nje kapacitet maksimal deri ne 10 kg


Write Your Own Review
You're reviewing:THARESE RROBASH
Your Rating

Marka te njohura