Toggle Nav
My Cart

SCRATCH WIZARD

3,500 LEK
Ka gjendje
SKU
SCRATCH WIZARD

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Shop Tv ju prezanton Scratch Wizard i cili sherben për të hequr gërvishtjet e automjetit tuaj duke mos shpenzuar para ne serviset e makinave , është shumë e lehtë dhe të shpejtë për ta përdorur. Thjesht të aplikoni në zonën e dëmtuar, dhe pastaj fshijeni me leckë microfibre. Është e lehtë! Efekti i lëngut të veçantë dhe polish mikroskopike e aplikuar në bojën e automjetit tuaj do të japë nje shkëlqim origjinal.
- është i përshtatshëm për makina, motoçikleta, biçikleta, etj Ajo mund të përdoret për çdo lloj bojë dhe ngjyra.
Përfshin:

Shishe e riparimit të lëngshme
leckë microfibre
Makinë elektrike lustrim me pjesë këmbimi

Write Your Own Review
You're reviewing:SCRATCH WIZARD
Your Rating

Marka te njohura