Toggle Nav
My Cart

ONE TOUCH BULLET

11,990 LEK
Ka gjendje
SKU
ONE TOUCH BULLET

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

ShopTv ju prezanton produktin "ONE TOUCH BULLET" me nje cmim oferte.
- Pergatisni: Salca, Milkshake dhe lengje frutash nga me te ndryshmet.
- Me ane te tre funksioneve mund te grini, perzini ose shtrydhni frutat dhe perimet. 
- Qendroni te shendetshem me ONE TOUCH BULLET!

Write Your Own Review
You're reviewing:ONE TOUCH BULLET
Your Rating

Marka te njohura