Toggle Nav
My Cart

IBRIK ELEKTRIK

5,590 LEK
Ka gjendje
SKU
IBRIK ELEKTRIK

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Shop Tv ju prezanton ibrikun elektrik praktik dhe shumë fuksional. Me një konsum mjaft të ulët të energjisë elektrike, ky ngrohës ka një rendiment mjaft të lartë duke e ngrohur ujin , qumesht , caj në temperatura mjaft të larta për një kohë mjaft të shkurtër .

Write Your Own Review
You're reviewing:IBRIK ELEKTRIK
Your Rating

Marka te njohura