Toggle Nav
My Cart

FILTER UJI

2,490 LEK
Ka gjendje
SKU
FILTER UJI

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Shop Tv ju prezanton Filtrin e ujit i cili vjen me nje cmim oferte kudo qe ndodheni. 
- Montohet lehtesisht tek rubineti juaj dhe ju mund te pini, lani dhe gatuani ne menyre te shendetshme. 
- Mund te rregulloni presionin e ujit me 3 opsione intensiteti. 
- Ne cmim perfshihet dhe nje filter rezerve.

Write Your Own Review
You're reviewing:FILTER UJI
Your Rating

Marka te njohura