Toggle Nav
My Cart

ENERGY SAVER

2,990 LEK
Ka gjendje
SKU
ENERGY SAVER

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Shop Tv ju paraqet paisjen qe ul 40% kosumin e energjise elektrike ,EQ Energy Saver!
Dëshironi të ulni faturën e energjisë elektrike?
Ju prezantojmë kursyesin e energjisë Elec EQ, fjala më e fundit e shkencës.
Ky aparat mund t'ju ulë faturën e energjisë elektrike deri në 40%!
Nuk kërkon ndonjë mirëmbajtje dhe është shumë i lehtë për t'u përdorur.

Write Your Own Review
You're reviewing:ENERGY SAVER
Your Rating

Marka te njohura