Toggle Nav
My Cart

KOSTUM HOT SHAPERS

6,500 LEK
Ka gjendje
SKU
KOSTUM HOT SHAPERS

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Shop Tv ju prezanton kostumin Hot Shapers te cilat vijne me nje cmim oferte kudo qe ju ndodheni.
- Ndihmojne ne humbjen e peshes per shkak te djersitjes qe ato shkaktojne.
- Tonifikojne trupin por dhe eliminon toksinat e demshme.
- Jane te pershtatshme per ne palester ...!

Write Your Own Review
You're reviewing:KOSTUM HOT SHAPERS
Your Rating

Marka te njohura