Toggle Nav
My Cart

BASTUNI PORTATIV

4,490 LEK
Ka gjendje
SKU
BASTUNI PORTATIV

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Shop Tv ju prezanton Bastunin praktik Canestrong i cili vjen me nje cmim oferte kudo qe ju ndodheni.
-Eshte portativ dhe lehtesisht i cmontueshem.
-Ka 5 pozicione dhe pershtatet ne cdo lloj terreni.
-Ndricon rrugen tuaj me nje llampe LED duke ju dhuruar siguri ne cdo rrethane.

Write Your Own Review
You're reviewing:BASTUNI PORTATIV
Your Rating

Marka te njohura