Toggle Nav
My Cart

PAJISJA PER PASTRIMIN E VESHIT

1,990 LEK
Ka gjendje
SKU
PAJISJA PER PASTRIMIN E VESHIT

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Shop Tv ju prezanton Pastruesin per veshin i cili vjen me nje cmim oferte kudo qe ndodheni.
- Funksionon me bateri dhe eshte lehtesisht i perdorshem.
- Pastron dyllin dhe garanton higjenen e vesheve tuaj.
- Ideal per cdo lloj moshe.


Write Your Own Review
You're reviewing:PAJISJA PER PASTRIMIN E VESHIT
Your Rating

Marka te njohura