Toggle Nav
My Cart

KOZMODISKU

2,490 LEK
Ka gjendje
SKU
KOZMODISKU

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Shop TV ju prezanton kozmodiskun ,i cili është mjet i thjeshtë dhe efektiv, i testuar klinikisht, i cili zvogëlon deri në 90% dhe eleminon dhembjen e shpinës... pershtatet per femra dhe meshkuj dhe ka veti :
Qetësim i dhembjes së shpinës gjatë përdorimit
-Veti terapeutike
- I rehatshëm
-Elastik -Praktik në përdorim (edhe poshtë rrobave) - Përshtatet me lehtësi
- Lehtëson dhembjet e qafes
-Parandalon krijimin e dhembjes së shpinës...

Write Your Own Review
You're reviewing:KOZMODISKU
Your Rating

Marka te njohura