Toggle Nav
My Cart

CORAPE KUNDER VARICEVE

1,590 LEK
Ka gjendje
SKU
CORAPE KUNDER VARICEVE

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Shop Tv ju prezanton corape kunder variceve, te rehatshme dhe elegante. Material pambuku mund te vishen gjate gjithe dites. Ndikojne ne rregullimin e qarkullimit te gjakut ne kembe duke ofruar keshtu nje ndjesi clodhjeje dhe rehatie ne kembe. Rekomandohen per kembe te lodhura, qendrime te gjata ne kembe dhe kembe te fryra. Reduktojne dhimbjen ne kembe dhe ndikojne kundra lodhjes.

Write Your Own Review
You're reviewing:CORAPE KUNDER VARICEVE
Your Rating

Marka te njohura