Toggle Nav
My Cart

BATANIJE ELEKTRIKE

8,990 LEK
Ka gjendje
SKU
BATANIJE ELEKTRIKE

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Shop Tv ju prezanton me batanijen elektrike e cila do ju siguroje ngrohtesine dhe rehatine e nevojshme per keto dite te ftohta dimri 
-mund ta lani sa here te doni 
-material i perbere nga gezof i bute polar
-mbrojtje per mbinxehje 
-ekran tregues led 
-3 nivele temperature

Write Your Own Review
You're reviewing:BATANIJE ELEKTRIKE
Your Rating

Marka te njohura