VARESE ZVAROVSKI

//VARESE ZVAROVSKI

VARESE ZVAROVSKI

L8,490.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Category:

Description

ShopTv ju prezanton dhuraten ideale per festen e Shen Valentinit
– Varese e cila shkelqen ne qafen tuaj, elegante dhe pershtatet me te gjitha rrobat tuaja.
– Varesja ka ne brendesi nje drite LED qe ndricon me ngjyre roze me ane te nje baterie te vogel.