KORSE BREZ

KORSE BREZ

L1,690.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Description

Shop tv ju prezanton korsete ne forme brezi .Brezi eshte projektuar duka pasur parasysh karakteristikat e veçanta Të trupit Të femrës. Mbulojnë pjeset me vështira te barkut , ku ju bejne te dukeni me bark te sheshte dhe elegante .Ky brez formësimini eshte zgjidhje e përkryer per gratë qe përdorin pantallona me bel te ulet dhe te ngushtuara dhe duan qe fshehin barkun. Pakete përfshin 2 pcs (1 bardha DHE 1 e Zezë)