CORAPE KUNDER VARICEVE

CORAPE KUNDER VARICEVE

L1,590.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Description

Shop Tv ju prezanton corape kunder variceve, te rehatshme dhe elegante. Material pambuku mund te vishen gjate gjithe dites. Ndikojne ne rregullimin e qarkullimit te gjakut ne kembe duke ofruar keshtu nje ndjesi clodhjeje dhe rehatie ne kembe. Rekomandohen per kembe te lodhura, qendrime te gjata ne kembe dhe kembe te fryra. Reduktojne dhimbjen ne kembe dhe ndikojne kundra lodhjes.