BREZI SAUNA

BREZI SAUNA

L2,490.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Description

Shop tv ju prezanton Korse per dobesim dhe rimodelim belit.
-Dobeson dhe rimodelon belin, eshte e rehatshme, te ndihmon ne qendrimin drejte, nuk duket poshte rrobave.
-Material elastik dhe mikrofiber qe edhe pas perdorimit ose larjes duket njesoj si ne fillim, eshte mire ta perdorni kur jeni ne levizje ose beni ushrime qe te kete rezultat.
-e pershtatshme dhe per meshkuj dhe per femra