BIG TOP COOKIE

L2,990.00

Kosto e transportit nuk eshte e perfshire ne cmim.

Per cdo informacion kontaktoni ne:(+355)4 22 747 66

Description

ShopTv ju prezanton produktin qe mungon ne guzhinen tuaj.

– Madhesi dhe forma nga me fantastiket me te cilat mund te gatuani embelsira ne raste festash

– Jepini biskotave formen qe deshironi

– Beni femijet tuaj pjese ne gatim me format argetuese te “Big Top Cookie”